Öne Çıkanlar Türkiye alfa kadını Canan Dağdeviren Doğu Afrika Rob Woodcox

Fotoğraf & Tasarım - Ece DENİZ1995'te İstanbul'da doğan Ece Deniz,2013'de İstanbul Moda Akademisi'nde Moda Fotoğrafçılığı eğitimini aldı.2014'te İstanbul Şişli MYO Moda Tasarım eğitimine başlangıç sağladı.2015'te Yıldız Teknik Üniversitesi SEM'de Fotoğrafçılık,2016'da Pera Güzel Sanatlar'da Stilistlik,Vakko ESMOD'da Baskı Desen Tasarımı,Çolpan İlhan Moda Okulu'nda Giydi Tasarımı eğitimi sonrasında 2017'den itibaren İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümünde eğitimine devam etmektedir.


2015-2017 seneleri arasında tekstil alanında iş hayatına Koton Mağazacılık Tekstil A.Ş.-Genel Müdürlükte'te başlayarak 2017 senesinde LC Waikiki Mağazacılık Hiz. Tic. A.Ş. Genel Merkez içerisinde Tasarım Müdürlüğü alanında iş hayatına devam etmektedir.
Freelance olarak Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık yapmaktadır.Görsel gücü ve yeteneğini çekimlerinde sergilediği styling ve konseptlerle gözler önüne seriyor.Yenilikçi bir kişiliğin yanı sıra çalışmaları sonucunda öncü bir kişi olabilmek en büyük hedefi.

www.ecedeniz.com.tr
@ecdnzshoot


 

İlgili Galeriler